Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Biedroń pokazał w Słupsku, że potrafi rozwiązywać realne problemy

dodano 2017-06-20 07:21 w kategorii: Informacje

- Robert Biedroń jest świetnym politykiem, który wystrzelił w rozwoju osobistym oraz właśnie jako polityk. Posiada zadatki na super męża stanu – oceniła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD w programie „Polityczna Szafa”. - Pokazał w Słupsku, że potrafi rozwiązywać realne problemy, ponieważ zmierzył się tam z naprawdę ciężką sytuacją jeżeli chodzi o stan finansów miasta i wybrnął z tego obronną ręką. Daje mu to mandat zaufania, jako do osoby, która jest w stanie poradzić sobie w trudnych warunkach – podkreśliła Żukowska.

- Rozmawiamy z Robertem Biedroniem dosyć często, ale nie jest to moment na deklaracje, ponieważ on sam musi przemyśleć to w jaki sposób chce kierować swoją karierą polityczną – stwierdziła.  

Oglądaj cały program "Polityczna Szafa" z udziałem Anny-Marii Żukowskiej, kliknij tuKomentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.