Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Wszystkie strony zapominają czemu poświęcone są miesięcznice smoleńskie

dodano 2017-07-11 07:17 w kategorii: Informacje

- Myśli pan, że pan Petru był tam po to, żeby szanować groby, czy po to, żeby go może wynieśli tak jak Pana Frasyniuka miesiąc temu? Bo to daje oglądalność, bo to pokazuje bohaterstwo, bo to daje punkty w bieżącej polityce – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Tak czy Nie”, podczas dyskusji o miesięcznicach i kontr-miesięcznicach smoleńskich. - Myślę, że poseł, który jest szefem partii o tym marzy, ja o tym nie marzę – dodał.

Polityk SLD zwrócił uwagę, iż na miesięcznice organizowane przez PiS przychodziło coraz mniej osób. - Nie słuchałem przemówienia Kaczyńskiego, ale wysłuchałem pierwszego zdania, w którym podziękował opozycji za to, iż zmobilizowali PiS, kler i biskupów. Mówił: „myślałem, że ta miesięcznica umarła a Wy daliście mi siłę.” Oznacza to, że ten człowiek dostał od nas, od opozycji siłę, aby opowiadać bzdury - ocenił Czarzasty.

- Myślę, że wszystkie strony zapominają czemu poświęcona jest ta miesięcznica, a to jest miesięcznica tragicznego wypadku w Smoleńsku gdzie zginęli ludzie – podkreślił przewodniczący SLD. 

Oglądaj przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego w dyskusji w programie "Tak czy Nie", kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.