Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Gawkowski o Forum Ekonomicznym w Krynicy

dodano 2017-09-06 06:50 w kategorii: Informacje

- Polska polityka ma to do siebie, że odbywa się w sposób szalony, a Forum Ekonomiczne w Krynicy jest takim miejscem gdzie musimy rozmawiać o bieżącej polityce, czy też babrać w historii, tutaj rozmawiamy o przyszłości – powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w „Radiu Dla Ciebie”.

- Dyskutujemy o tym, co ma się wydarzyć za 5 -10 i za 20 lat i jaka ma być pozycja Polski w Europie i w Unii Europejskiej - stwierdził Gawkowski.

- Wymieniamy poglądy o pozycji Polski względem gospodarki europejskiej i światowej, to ważne abyśmy nie zapominali o tym, że aby dobrze żyło się obywatelom to gospodarka musi się rozwijać - podkreślił.  

Słuchaj całej rozmowy z Krzysztofem Gawkowskim na antenie "Radia Dla Ciebie", kliknij tuKomentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.